Vsechny Knihy.cz

HomeNovinkyVýprodejPomocLegislativaKontaktVyhledáváníAkceBezpečnost práce10 - ti denní výprodej
TOPlist
Knihy - nabídka učebnic

AKTUÁLNÍ PRACOVNĚPRÁVNÍ JUDIKATURA S PODROBNÝM KOMENTÁŘEM

Petr Hůrka, Ondřej Novák, Michal Vrajík
248 stran
Formát:150 x 210 mm
Jazyk:česky
Vazba:pevná
ISBN:9788072637850
Vydavatel:ANAG
Odešleme:ihned
Cena před slevou:468,90 Kč
Sleva:16%
Ušetříte:75,- Kč
Cena s DPH 10%:393,90

1. vydání

   Tato na českém trhu unikátní publikace představuje reprezentativní výběr nejnovějších judikátů v oblasti pracovního práva. Do výběru byly zařazeny pouze rozsudky vynesené v letech 2011 a 2012, takže představují zcela aktuální stanoviska vrcholných soudních instancí a odrážejí jejich současné postoje k pracovněprávním sporům.

   Klíčové body při řešení pracovněprávních sporů

Význam této publikace spočívá jednak v podrobném okomentování nejaktuálnějších pracovněprávních judikátů s využitím krátkých výtahů z odůvodnění jednotlivých rozsudků a jednak v názorné aplikaci judikatury do praxe. Vyzdviženy jsou konkrétní nosné důvody a klíčové závěry, které byly pro řešení daných pracovněprávních sporů stěžejní a jimž by proto při řešení případných pracovněprávních sporů měla být věnována zvýšená pozornost.

   Tematické okruhy

Pracovněprávní spory podložené nejaktuálnější judikaturou, ale i výkladem příslušných ustanovení zákoníku práce a souvisejících právních předpisů jsou v publikaci rozděleny podle jednotlivých tematických oblastí.

Čtenář se tak snadno zorientuje díky přehledným oddílům:

•způsob výkonu závislé práce,

•Švarcsystém,

•vznik a změna pracovního poměru,

•skončení pracovního poměru,

•odměňování zaměstnanců,

•náhrada škody,

•konkurenční doložka aj.

 

Samostatná kapitola je věnována judikatuře Soudního dvora EU.

Zařazeno do kategorií:

Sháníte odbornou literaturu, učebnice? Právo, ekonomika, management, technika, účetnictví, veřejná správa a další? Neváhejte, volejte naši HORKOU LINKU 599 505 519

Platba v hotovosti při dodání zbožíPlatba portálem RaiffeisenbankPlatba v hotovosti při osobním odběruPlatba převodním příkazemPlatba portálem Paysec